Transport domku holenderskiego

Przedsiębiorstwo Gaweł oferuje usługi dostarczania ładunków standardowych oraz również wielkogabarytowych. Obsługuje teren całej Unii Europejskiej. Specjalizuje się w szczególnej usłudze, jaką jest transport domku holenderskiego (lecz także – angielskich). Pod podanymi na stronie internetowej numerami telefonów: 501 705 427, 12 271 49 61, dostępny jest cennik usług. Podkreślamy, że ceny, ze względu na zróżnicowanie usług, są dobierane indywidualnie do zlecenia.

Jeżeli jesteś zdecydowany na kupno tego niesamowitego schronienia, jakim jest specyficzne, gotowe do zamieszkania, wyposażone we wszystko, co trzeba, lokum, zdecyduj się z nami przewóz domków holenderskich. Gwarantujemy punktualność, zorganizowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie mieszkania do dostarczenia go na umówione miejsce.

Jak sprowadzić domek holenderski? Nic prostszego – po nabyciu nowego lokum, dzwonisz do nas, umawiasz miejsce, termin, czas wykonania, a my zabieramy się za realizację powierzonego zlecenia. Z dbałością, z organizacją oraz w 100% bezpiecznie. Mamy w swoich zasobach pierwszorzędne pojazdy, odpowiednią flotę wyposażoną w bezpieczne i wielofunkcyjne auta dostawcze. Jeżeli interesuje Cię nasza usługa, cena jest ustalana indywidualnie, po uprzednim skonsultowaniu się z nami.

Świadczymy usługi transportowe ładunków standardowych oraz wielkogabarytowych na terenie Unii Europejskiej.

Oferujemy transport domków oraz przyczep z Anglii i Holandii (zakupionych przez osoby trzecie).

GAWELDOMKI.PL